Для чого потрібна наварка шин

Наварка шин в даний час стає все більш популярною послугою. Ця процедура дозволяє значно продовжити експлуатаційний термін автомобільних шин, відповідно, водій зможе заощадити на придбання нового комплекту гуми. Головною перевагою наварки є те, що оновлювати протектор гуми можна, поки не настануть конструктивні зміни в каркасі виробу.

Особливості виконання наварки

Вантажні шини в період в експлуатації відчувають на собі величезне навантаження, відповідно, їх знос настає швидше в порівнянні з легковими покришками. У процесі руху транспорту стирається протектор. А адже саме він відповідає за якість зчеплення коліс з дорожнім покриттям. При відсутності чіткого малюнка протектора досвідчений водій обов’язково відчує зниження керованості транспортним засобом.
Ще кілька років тому зчісані шини викидали, а натомість їм купували нові дорогі комплекти. Однак, сучасні технології дають можливість відновити протектор навіть на старих покришках і продовжити їх експлуатацію далі. Крім того, фахівці можуть запропонувати вам виконати наварку з більш якісної гуми, ніж спочатку використовувалася для виготовлення виробу.
Наварка виконується двома основними методами. Холодний процес має на увазі обробку каркаса і ґрунтовку натуральним каучуком. Після цього наноситься нова гумова стрічка. Процес відновлення покришки завершується вулканизацией в автоклаві. Технологія гарячого відновлення покришок на увазі аналогічну підготовку каркаса, однак, нова гума приклеюється за допомогою прес-форми під великим тиском і під впливом температури.

Чим вигідна наварка шин

Безсумнівною перевагою наварки вантажних шин, яке відразу ж впадає в очі, є значна економія. Покришки досить дорого коштують і їх регулярна заміна далеко не завжди по кишені водієві. А зволікання в цьому питанні загрожує різними неприємностями, включаючи зниження керованості транспортом, виникнення аварійних ситуацій і загрозу собі і іншим учасникам дорожнього руху.

Крім того, можна виділити інші переваги такого рішення:

  1. Універсальність. Наварити можна будь-протектор незалежно від його малюнка і моделі самої покришки.
  2. Можливість багаторазово повторювати процедуру. Технологія допускає повторне наварювання протектора для покришок з жорсткою конструкцією корду.
  3. Оновлена ​​шина може стати значно краще початкової за рахунок використання більш якісних матеріалів.

Найголовніше в наварці шин – це довірити цю процедуру висококваліфікованим фахівцям, які володіють необхідним оснащенням і відповідають за якість послуг, що надаються.