Реалізуємо протекторні стрічки польської марки Geyer & Hosaya.

Протекторні стрічки – це базовий витратний матеріал, який використовується для поновлення покришок за допомогою технології холодного відновлення. Якість смуг залежить, як правило, від застосовуваних хімічних компонентів.

Стрічка протектора виготовляється з натурального каучуку з додаванням високопосилювального вуглецю, білої сажі та інших елементів. Відбиток малюнка виконується за допомогою спеціального обладнання. На нього кріпляться прес-форми. Під впливом високої температури гума розм’якшується і на ній можна легко зробити відбиток потрібної структури.

Для того, щоб прикріпити протекторну смугу до шини, потрібно здійснити деякі підготовчі операції. Це огляд, шорсткування і шліфування згідно параметрам. Після чого можна відміряти і відрізати необхідний відрізок стрічки. Потім за допомогою верстата її прикріплюють до шини. Далі монтується обід. Вулканізація, здійснювана під великим тиском і температурою, дозволяє закріпити стрічку на заготівлі.

Наша компанія займається реалізацією протекторних стрічок торгової марки Geyer & Hosaya. Головним показником якості смуг є максимальний кілометраж використання. Самі високоякісні протектори будуть служити стільки ж на регенерованої шині, як і нові. Тому, якщо ви хочете придбати протекторну лінію, вам необхідно звернути увагу на їх заявлену прохідність (жорсткість гуми), висоту протектора. Представлена ​​продукція є сертифікованою і пройшла випробування на якість.

Протекторні стрічки Geyer & Hosaya мають багато переваг. По-перше, це підвищена зносостійкість. Завдяки особливому складу гумової суміші зменшується знос протектора, що в свою чергу збільшує термін експлуатації шин. По-друге, стрічки даного бренду захищені від ушкоджень. Крім цього, вони мають високу міцність і стійкі до перевантажень.

Продукція, яку ми пропонуємо є високої якості.