Регенеровані шини, вживані шини, протекторні стрічки – все це пропонує наше підприємство. Зручна доставка по всій Україні. Кожен з нас бажає придбати продукт якісний і по низькій ціні. Чи можна зекономити на придбанні хороших шин і як це зробити?

 

Перш за все, відзначимо, що оптимізація витрат на вантажні шини залежить не тільки від якості і ціни, а й від розуміння, де і в яких умовах вони будуть експлуатуватися. Для цього необхідно знати характеристики шини, розуміти її будову а також враховувати тип дороги і температуру повітря; та які альтернативи пропонує нам ринок.

Такою альтернативою новим шинам зараз є регенеровані, чи відновлені шини. Світовими лідерами по відновленню автопокришок є Австрія і Німеччина. На сьогоднішній день, навіть, найвідоміші виробники шин створили дочірні підприємства по «відновленню». З кожним роком, спостерігається процес вдосконалення технології «відновлення», покращується надійність продукції. Таку характерну особливість ринку вантажних автомобілів не можна не враховувати.

Як визначити чи перед Вами якісна відновлена автопокришка, чи підробка?

Необхідно знати, що відновлений продукт на боковій поверхні має знак, або надпис що вказує на «друге життя» шини, зовнішній вигляд каркасу немає жодних дефектів і механічних пошкоджень. Вибираючи відновлений продукт, Ви купляєте більше ніж автомобільну шину, Ви купляєте послугу! Тому, підприємство, що продає чи відновлює автопокришку має мати всі необхідні сертифікати. Також на відновлену гуму виробник повинен надати Вам гарантію. На нашому підприємстві на відновлені шини надається гарантія до одного року експлуатації, або на пробіг 100 тис. кілометрів чи на зношення протектору на 80%.


Чим оправдана купівля відновлених автопокришок?

Якщо Ви вирішили купити регенеровану шину, пам’ятайте:

  • Придбання відновленої автогуми заощадить Вам кошти.
  • Як відомо, діапазон цін на автогуму залежить від марки виробника і специфікації продукту. Ціна відновленої шини може сягати 50% вартості нової.
  • Гарантія на такі автопокришки майже така як і на нові.
  • Окрім цього, регенерація шин є плюсом для збереження навколишнього довкілля, оскільки відпрацьована автогума не викидається на смітник а повертається до життя із мінімальними затратами.
  • Наше підприємство використовує якісні каркаси, відібрані в Німеччині, Італії та інших країнах Європейського союзу.

 

ТзОВ «Профіль Пласт» проводить регенерацію шин методом холодної наварки. Суть цього методу полягає в тому, що процес наварки протектору до каркасу колеса відбувається при більш низькій температурі, ніж під час звичайної наварки. Це запобігає пошкодженню і деформації каркасу. Відмітимо, що не кожну шину можна відновити. Регенерація може бути застосована тільки для автопокришок які в міру зношені. В цю категорію відносять гуму, що використовувалася в нормальних умовах, на якій не було проколів, не пошкоджений корд.

На нашому підприємстві Ви знайдете широкий вибір шин для вантажних автомобілів та шини для автобусів.

Якщо Ви вирішите замовити регенеровані шини у нас, і у Вас виникнуть питання, дзвоніть нам. Наші працівники з радістю дадуть компетентну відповідь на Ваші питання, і допоможуть вибрати потрібний Вам продукт. Ми дбаємо про власну репутацію, саме тому, робимо ставку на якісний сервіс та якісну продукцію. Доставку здійснюємо по Львову і по всій Україні.