Як зрозуміти, що необхідна наварка шин

Шини для будь-якого транспортного засобу грають досить важливу роль. Саме вони відповідають за зчеплення з дорожнім покриттям, через що підвищуються характеристики керованості, і автомобіліст в буквальному сенсі отримує можливість відчувати дорогу.
У міру стирання протектора значно погіршуються технічні та експлуатаційні характеристики, відповідно, знижується маневреність транспортного засобу. Саме тому за станом покришок необхідно стежити дуже уважно. Кожен водій, який знає, що на його транспортному засобі гума дійшла до практично критичного показника, зобов’язаний провести заміну, так як це несе потенційну небезпеку не тільки для нього, а й для інших учасників дорожнього руху.

Раніше єдиним виходом із ситуації було придбання нового комплекту шин, що характеризувалося великими фінансовими витратами. На даний же момент кожен може скористатися послугою по наварці шин. Це сучасний процес реставрації зношеного малюнка протектора, який дозволить значно продовжити термін служби покришок без погіршення їх технічних і експлуатаційних характеристик.

Особливості сучасних технологій

Суть процесу наварки шин полягає в повному видаленні старого практично стертого протектора. Поверхня очищається аж до корду. Після цього на решту конструкцію наварюєш нова гума. Для цього застосовуються технології гарячої або холодної вулканізації і використовується професійне обладнання.
Найбільш актуальним рішенням наварки шин є для вантажного транспорту, так його покришки схильні до надзвичайно великим зносу зважаючи на велику навантаження на них, а вартість нового комплекту шин вельми висока. Крім того, подібна технологія найчастіше застосовується при відновленні вантажних коліс ще й тому, що при їх виготовленні сам корд виготовляється більш надійним і довговічним, що дозволяє виконувати навіть неодноразову наварку, тоді так відновлення легкових покришок є, як правило, тільки один раз.

Переваги наварки

Фахівці, що займаються наварюванням шин, відзначають, що дане рішення володіє величезною кількістю переваг. А саме:

  1. Продовження експлуатаційного терміну будь-якого колеса незалежно від його моделі, фірми виробника і класу.
  2. Наварка протектора може виконуватися неодноразово.
  3. Величезна фінансова вигода, адже нівроку шин обійдеться значно дешевше, ніж придбання нового комплекту.
  4. Збереження всіх технічних і експлуатаційних характеристик покришок.

Таким чином наварку можна дійсно назвати одним з найкращих способів заощадити, і при цьому підтримувати стан свого автомобіля на високому рівні і бути впевненим в його безпеки і керованості.